Wydatki samorządów na promocję: 2016 rok - 667 mln zł, 2015 rok - 677 mln zł, 2014 rok - 675 mln zł, 2013 rok - 642 mln zł, 2012 rok - 628 mln zł, 2011 rok - 684 mln zł.
Zapisz się do Newslettera
Reklama
Dodał: www.MarketingMiejsca.com.pl, 24 Grudnia 2016

Choć w raporcie „Najlepsze działania promocyjne polskich miast i regionów” znajdziemy opis szeregu działań promocyjnych, realizowanych przez samorządy (zresztą jak i na platformie MarketingMiejsca.com.pl), to okazuje się, że niezbyt chętnie są one zgłaszane do udziału w branżowych konkursach. W tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Złote Spinacze, pomimo aż 231 zgłoszeń, nie przyznawano nagród w kategorii „PR miasta, miejsca lub regionu”, gdyż nie zgłoszono do niej nawet minimalnej, wymaganej regulaminowo, liczby 3 projektów. Podobnie zresztą było w kategoriach: Public Affairs i Lobbying oraz Uroda, Higiena i Styl Życia. Niekiedy jednak, samorządy zgłaszają swoje projekty do innych kategorii i z powodzeniem rywalizują projektami komercyjnymi (zobacz). Co daje udział w takich konkursach? Dlaczego warto chwalić się w branży swoimi najlepszymi projektami? Odpowiadają przedstawiciele agencji nagrodzonych Spinaczami oraz jurorzy konkursu: Sebastian Hejnowski – MSL Group (w tym roku 6 statuetek) i Adam Łaszyn - Alert Media Communications oraz Marcin Olkowicz ze Związku Firm Public Relations, który jest organizatorem konkursu Złote Spinacze.

Dodał: www.MarketingMiejsca.com.pl, 10 Sierpnia 2016

Pod koniec lipca oczy całego świata zwróciły się w stronę Polski. Światowe Dni Młodzieży i wizyta Papieża Franciszka były okazją do promocji Polski na arenie międzynarodowej. Polska Agencja Prasowa wspólnie z Katolicką Agencją Informacyjną przygotowały portal www.pope2016.com do obsługi medialnej wydarzenia.

Dodał: www.MarketingMiejsca.com.pl, 29 Lipca 2016

Samorządowe strony internetowe, facebook’owe fanpage oraz gazety i biuletyny wypełnione są treścią skierowaną do różnych grup odbiorców. Swoje konta w mediach społecznościowych i blogi prowadzą również radni i samorządowi liderzy. Warto więc zainteresować się pierwszymi w Polsce Mistrzostwami Content Marketingu. Zgłoszenia do udziału w tym konkursie przyjmowane są do 30 września 2016 roku.

Dodał: www.MarketingMiejsca.com.pl, 25 Kwietnia 2016

Adam Łaszyn, prezes Alert Media Communications wygłosił prelekcję otwierającą Kongres Profesjonalistów PR 2016 pod tytułem "Od Kongresu do Kongresu. Subiektywny ranking 10 najciekawszych wydarzeń PR minionego roku". Na miejscu pierwszy znalazło się tzw. Państwo Islamskie. Dlaczego? O tym Adam Łaszyn w materiale wideo z Kongresu PR w Rzeszowie.

Dodał: www.MarketingMiejsca.com.pl, 3 Grudnia 2015

Dzięki działaniom agencji Go Culture książka „RZECZY. Iwaszkiewicz intymnie“ Anny Król została przyjęta jako najgłośniejszy i wysoko oceniany debiut pisarski 2015 r. Książka jest połączeniem reportażu i fabuły, opowiada o życiu prywatnym jednego z najsłynniejszych polskich pisarzy XX w.

Dodał: www.MarketingMiejsca.com.pl, 3 Grudnia 2015

Choć większość Polaków pracuje na umowę o pracę, to młodzi ludzie nie przywiązują się bardzo do tej formy zatrudnienia. Z badania Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy „Młodzi a rynek pracy” wynika, że 26% studentów ostatnich lat studiów zamierza założyć własną firmę. To dobry krok, bo jak pokazuje realizowany przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy i Polskę Przedsiębiorczą projekt Hi-Tech Startup, w młodych Polakach drzemie olbrzymi potencjał innowacyjny.

Dodał: www.MarketingMiejsca.com.pl, 4 Października 2015

VIII edycja prestiżowego badania Top Marka, przygotowanego przez magazyn „Press” oraz PRESS-SERVICE Monitoring Mediów wyłoniła najczęściej i najlepiej opisywane marki w prasie. W każdej z branż wyodrębniono również najpopularniejsze brandy w Internecie. Nowością była analiza informacji z serwisów społecznościowych.

Strona 1 z 5 [1] [2] [3] [4] [5]

Reklama
Gość
Galeria
«
1234
»
Marketing / PR
Inwestycje samorządowe
Copyright © 2008–2017 marketingmiejsca.com.pl
Książka "Wszystko co chciałbyś wiedzieć o marketingu terytorialnym. Z praktyki polskich samorządów". Zamów na www.KsiegarniaROSTER.pl